Obserwatorzy

niedziela, 17 lutego 2013

1 Rozdział (część 1)

Kamila
Rozciągnęłam się na łóżku, usiadłam i zaczęłam słuchać muzyki. Stanęła przede mną Magda i zaczęła coś mówić, wpatrywałam się w nią jak w głupią gdy ta zrozumiała że jej nie słyszę. Wyciągnęła mi słuchawki z uszu i pociągnęła za rękę. O mało nie spadłam ze schodów, zbiegając za nią.Natknęłam się na Zuzię która zjadała chrupki czekoladowe i na Julię która zaspana próbowała grać na gitarze. Dziewczyna wyciągnęła mnie na sam koniec ulicy do tak zwanego muru ogłoszeń. Zakryła mi oczy i przeszła jeszcze pare kroków, tylko teraz wolniejszych i spokojniejszych. Czułam na mojej szyi jej ciepły oddech. Powoli zaczęła odsłaniać mi lewe oko, potem prawe. To co ujrzałam było moim największym marzeniem nie do spełnienia.
-,,One direction w POLSCE, już 16 czerwca! Arena BITTERA o godz. 10:00 do 20:00 + podwieczorek z samymi gwiazdami!,,-przeczytałam na głos i stanęłam dęba. Magda wyciągnęła zza pleców pięć biletów VIP. Oczy wyskoczyły mi z orbit, zaczęłam się śmiać i podskakiwać. Wbiegłam do domu krzycząc i wrzeszcząc z samego podniecenia, za mną wbiegła Magda,zdyszana. Zuzka i Julia zatorowały mi drogę do kuchni.

Zuzka
Zjadając chrupki czekoladowe słuchałam szczebiotania Kamili i Madzi. Próbowałam zatamować emocje które tak mnie rozpaliły. Poszukując już w pustej paczce jakieś resztki uniosłam się z rodości na widok biletów.W oczach miałam, ( jak to ujęła Kamila) ogień, palący się z radości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz