Zuzia
Kiedy już koncert się skończył z dziewczynami poszliśmy za kulisy aby poznać chłopców. Kasia była strasznie zamyślona, chciałam spytać się o co chodzi ale niechciała mi powiedzieć. Gdy już zwiedziłyśmy prawie wszystko chłopcy przyszli aby się z nami zapoznać. Oczywiście odzielilii nas od grópy aby porozmawiać z nami na osobności. Louis zaczą rozmawiać z naburmuszoną Kasią, Harry zaczą pogawędkę z Kamilą. Ja zaczęłam rozmowę z Niallem,Magda zaczęła się dzielić pomysłem z Liamem na jakiś naukowy konkurs tylko Julia stała w koncie sama. Podszedł do niej Zayn i zaczeli rozmawiać. Z tego co widziałam Lou niebył zbytnio zainteresowany rozmową z Kasią bo cały czas patrzył się na Kamilę. Gdy zrobiliśmy "zamianę" Kamila podeszła do Louisa i poszła gdzieś z nim. Kaśka urwała rozmowę z Harrym i pobiegła z nimi. Trochę dręczoną tą sytuacją przeprosiłam Liama i poszłam za nią.
Wbiegła do ciemnego korytarza. Za sobą usłyszałam kroki dlatego się zatrzymałam i schowałam za jakimiś mopami.
Magda
Zuzia, Louis, Kamila i Kasia gdzieś zniknęły. Zaczęłam się trochę martwić, powiedziałam Liamowi że widziałam jak wchodzili w korytarz przy małym barku. Chłopak się uśmiechną i powiedział że pójdzie zobaczyć o co chodzi.
Kasia
Wbiegłam za Louisem i Kamilą do jakiegoś korytarza, przebadałam wszystkie pokoje ale ich tam niebyło. Zrezygnowana zawróciłam lecz usłyszałam jakiś szelest. Dopiero się zoriętowałam że weszłam do korytarza tylko dla personelu. Szybko wróciłam się do wc w którym się zamknęłam.
Liam
Magda powiedziała mi że jej koleżanki weszły do korytarza tylko dla personelu, obiecałem jej że to zbadam. Po cichu wziąłem z barku identyfikator ochroniaża i wszedłem do korytarza. Kiedy tylko zapaliło się światło zobaczyłem Louisa i Kamilę wracających. Chyba zdziwił ich mój widok. Louis od razu póścił rękę dziewczyny a ona tylko się uśmiechnęła. Omineli mnie i poszli dalej. Przechodząc obok mopów usłyszałem kichnięcie.Odsłoniłem kilka mopów i zauważyłem Zuzię. Pomachała mi tylko i uśmiechnęła sie jak przyłapana na gorącym uczynku. Powiedziała że poszła za Kasią która poszła z Louisem i Kamilą. Wyciągnąłem ją i pokazałem którendy ma wrócić. Została ostatnia dziewczyna, Kasia.
Fajne :3
OdpowiedzUsuńthx ;33
OdpowiedzUsuń