Kamila
Z dziewczynami zaprosiłyśmy chłopaków do siebie, nie odmówili. Pojechałam z Louisem, Zuzką i Niallem. Reszta poszła na jogurty mrożone. Podeszłam do drzwi i pociągnęłam za klamkę, były otwarte. Weszłam do domu a tam zastałam Zayna i Julię w samej bieliźnie pożęrających kilogramy popcorny i grających w fife 13 na konsoli. Stanęłam z innymi w drzwiach, Julia machnęła ręką na powitanie, tak samo zrobił Zayn. Ominęłam szerokim łukiem kanape na której siedzieli, przeszłam z Zuzą do wieszaka i powiesiłam nasze płaszcze. Zaprosiłyśmy chłopców do pokoju gościnnego gdzie była telewizja.
PS:Sorry że tak krótko ale jakoś nie mam ostatnio czasu na pisanie, obiecuję nadrobię straty.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz