Obserwatorzy

poniedziałek, 18 lutego 2013

Rozdział 1 (część 2)

Jula
Z lekkim niedowierzaniem słuchałam całej historii. Pierwsze co zrobiłam to zadzwoniłam do Kaśki, którą zaprosiłam z pretekstem że mamy dla niej niespodziankę. Tak było, kiedy dziewczyna pojawiła się w ogródku Zuzka zakryła jej oczy i powoli wprowadziła ją do środka gdzie stałam ja Kamila i Magda. Zuza uwolniła Kasię od chusty zakrywającej jej oczy. Podeszłam do niej i zza pleców wyciągnęłam ostatni bilet który nam został po podzieleniu między sobą. Ksia spojrzała najpierw na mnie, potem na Zuzię aż w końcu na Kamilę i Magdę. Padła mi na szyję mamrocząc coś. Tak samo uściskała następne dziewczyny.


Kasia
Musiałam wstać o 11:00 bo zadzwoniła do mnie Julka. Nawet się niespytała czy mam czas tylko krzyknęła do słuchawki : Zabieraj manatki i do mnie, mam niespodziankę. Takim sposobem zaprosiła mnie do siebie. Oczywiście jak weszłam do ogrodu zostałam napadnięta przez Zuzę. Chustą w czarną kratę zakryła mi oczy. Wprowadziła mnie do domu i odsłoniła powoli mi oczy. Stanęłam oko w oko z Julką która ręcę trzymała za plecami. Chwilę po tym zza pleców wyciągnęła bilet z wielkim napisem: ONE DIRECTION. Pierwsze co zrobiłam to  rzuciłam się jej na szyję, potem uściskałam następne dziewczyny.

Magda
Uścisk Kaśki był tak mocny że moja twarz stała się chwilowo czerwona a nogi ugięły mi się pod ciężarem naszych ciał. Puściła mnie i uśmiechnęła się szeroko.
-Dzięki, wielkie...-mamrotała przez łzy spływające jej po policzkach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz