Obserwatorzy

poniedziałek, 18 lutego 2013

Rozdział 1 # 4

Zuzia
Kiedy dojechałyśmy na koncert z Julią, Kasią i Magdą, Kamila była już w Arenie. Zajęła nam miejsca. Była strasznie rozkojarzona, wszystko ją bawiło.
#godzinę później

Louis
-A teraz poproszę na scenę osobę dzięki której dotarłem na ten koncert! Kamila choć tu do nas!-zawołałem i zeskoczyłem ze sceny. Chwyciłem dziewczynę za rękę i wprowadziłem na scenę. Kamila płakała z radości więc ją przytuliłem i odprowadziłem na miejsce.

Kasia
To co zobaczyłam było dla mnie szokiem. Louis Tomlinson przytulił moją najlepszą przyjaciółkę. Poraz pierwszy w życiu zazdrościłam Kamili. ,,Dlatego wyjechała wcześniej, spotykała się z Louisem,, powtarzałam sobie i zaczęłam knuć intrygę jak by upokorzyć przed nim dziewczynę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz